5 miejsc do odwiedzenia w Barcelonie, które nie są turystyczne

Barcelona jest pięknym miastem, ale nie każdy wie o jej prawdziwym pięknie. Więc, aby dać sneak peek tego pięknego miasta, tutaj dzielę się kilkoma miejscami w Barcelonie, które nie są turystyczne, a jednak poczujesz prawdziwy urok tego miejsca.

1. Barri Gòtic

Barcelona jest wspaniałym miastem pod wieloma względami, ale jedną z najbardziej niesamowitych rzeczy jest fakt, że poczujesz prawdziwy urok tego miasta, kiedy odwiedzisz ten szczególny obszar. W tej okolicy znajdziesz wszystkie starożytne budynki i kościoły, które wciąż tam są i są naprawdę oszałamiające. Obszar ten uważany jest za żywe muzeum i można godzinami zgłębiać jego historię.

2. L’Eixample

Nazwa tego miejsca mówi wszystko. Jest to nowoczesna część miasta, w której powstały wszystkie nowe budynki. Można tu znaleźć wszystkie nowoczesne budynki, mieszkania i sklepy. Miejsce to jest również uważane za centrum biznesowe miasta, w którym znajduje się wiele biur i restauracji.

3. Port Olimpic

Jest to mały obszar portowy i miejsce, w którym znajduje się Park Olimpijski. Można tu jeździć na rowerze, uprawiać jogging i inne sporty. Znajduje się tu również mała plaża, idealne miejsce na relaks.

4. Montjuic

To kolejna piękna część miasta, w której znajduje się zamek i wzgórze. Miejsce to jest również znane ze swoich widoków i możesz podziwiać wspaniały widok na miasto i port w Barcelonie.

5. El Raval

Jest to miejsce, w którym znajdziesz najstarsze dzielnice miasta, ale jest to również jeden z najbardziej niebezpiecznych obszarów. Powinieneś unikać chodzenia do tej dzielnicy w nocy i nie powinieneś chodzić tam sam.

Wnioski:

Jeśli jesteś miejscowym i chcesz dowiedzieć się więcej o prawdziwej Barcelonie, to są to najlepsze miejsca do odwiedzenia w Barcelonie, które nie są turystyczne. Wiem, że będziesz zadowolony z tego doświadczenia.