5 najlepszych hoteli, w których można się zatrzymać w Dublinie

Dublin jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast na świecie, więc nie jest zaskoczeniem, że można znaleźć wiele hoteli i pensjonatów w mieście.

Dublin słynie z pubów, więc jeśli chcesz się zabawić, możesz łatwo znaleźć irlandzki pub w mieście. Jest też kilka innych miejsc, w których można miło spędzić czas, ale tutaj podzielę się z Tobą 5 najlepszymi hotelami, w których można się zatrzymać w Dublinie.

1. Hotel Chesterfield

Hotel Chesterfield znajduje się w samym sercu Dublina. Został założony w 1847 roku i jest najstarszym hotelem w mieście.

Lokalizacja: 25 St Stephens Green, Dublin 2.

2. The Grand Social

The Grand Social to hotel butikowy, który oferuje doświadczenie niezależnego hotelu butikowego. Pokoje są małe, ale obsługa jest doskonała.

Położenie: 22 Grafton Street, Dublin 1.

3. Hotel Merrion

Hotel Merrion jest jednym z najlepszych hoteli pięciogwiazdkowych w Dublinie. Jeśli szukasz luksusowego zakwaterowania, to jest to miejsce, w którym powinieneś się zatrzymać.

Położenie: Merrion Row, Dublin 2.

4. Hotel The Westbury

Hotel The Westbury położony jest w samym sercu dzielnicy georgiańskiej. Doskonale nadaje się dla par i rodzin.

Położenie: 9 Suffolk Street, Dublin 2.

5. The Shelbourne

The Shelbourne to czterogwiazdkowy hotel położony w samym sercu Dublina. Ma świetną lokalizację i oferuje luksusowe pokoje.

Położenie: 15 Upper O’Connell Street, Dublin 2.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten wpis i teraz możesz zdecydować, w którym z nich się zatrzymać. Osobiście proponuję hotel Shelbourne, ponieważ jest on bardzo znany i na pewno spędzicie w nim przyjemny pobyt.