Najlepsze sposoby dotarcia na Santorini z Polski

Santorini jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Grecji i jeśli planujesz tam podróż, będziesz naprawdę podekscytowany, gdy dowiesz się, że możesz dotrzeć na Santorini podróżując z Polski. Ta piękna destynacja znajduje się na południu Grecji i słynie z białych, piaszczystych plaż i niesamowitych krajobrazów.

Oto kilka najlepszych i najtańszych sposobów na dotarcie na Santorini z Polski:

1. Loty do Santorini

Jest kilka linii lotniczych, które oferują bezpośrednie loty do Santorini z Polski. Jedną z najlepszych opcji jest lot z Krakowa do Aten, a następnie wsiądź na pokład samolotu przesiadkowego do Santorini.

2. Prom do Santorini

Ta opcja jest dla tych, którzy uwielbiają podróżować drogą morską i nie chcą wydawać pieniędzy na bilety lotnicze. Możesz zarezerwować bilet na prom do Santorini i cieszyć się malowniczymi widokami i ciepłą pogodą.

3. Autobus

Jeśli nie masz zbyt wiele czasu na zaplanowanie podróży na Santorini, możesz wybrać autobus z Polski do Aten. Będziesz musiał wziąć autobus z Krakowa na główny dworzec autobusowy w Warszawie i stamtąd pojechać autobusem do Aten.

Wnioski:

Jeśli zdecydowałeś się odwiedzić Santorini z Polski, to będziesz mógł cieszyć się pięknem tego miejsca w bardzo przystępny sposób.